Відкрити меню послуг

Розмитнення авто з США в Україні 2021


Розмитнення авто з США

Український ринок заполонили машини з Америки. І питання чому? – тут не виникає. Адже з США привозять якісні іномарки, які на порядок привабливіше аналогічних моделей в нашій країні. Вони набагато доглянутий і, що найважливіше, дешевше в порівнянні з варіантами на вітчизняному автомобільному ринку.

Кожен привезений автомобіль проходить митне оформлення, після якого машина вважається легалізованої. А щоб зробити розмитнення авто з США швидко і без запинки, краще звертатися до фахівців з багаторічним стажем в цій області. Такий підхід не тільки гарантує своєчасне оформлення іномарки у власність, а й дає шанс заплатити меншу суму від попередньо обумовленої. Так, якщо ви замовляєте машину в ідеальному стані, то митна оцінка може відрізнятися в бік меншого показника. В результаті ви отримуєте довгоочікуване авто і додатковий бонус у вигляді економії грошей.


Законодавчі акти та державна підтримка

З прийняттям законопроекту України 8487/8488 від 2018 року спрощується процес ввезення транспорту і його митного оформлення. Наприклад, щоб розрахувати акцизний збір, не потрібно плутатися в табличних значеннях. Тепер податок обчислюється за єдиною формулою.

Законодавчий акт також передбачає особливі періоди пільг для розмитнення авто з США, що сприяють економії при оплаті акцизу. Детальніше про терміни ви можете дізнатися у наших брокерів.

Процес розмитнення автомобілів із США

Процедура митного оформлення є простою для досвідченого брокера, але може виявитися складним для людини, який вперше з нею стикається. Професіонал заздалегідь готовий надати всю необхідну інформацію, в тому числі скільки коштує розмитнення авто з США. Сам процес зазвичай проходить в 5 етапів.

 1. Збір документів. Тут власник надає копію паспорта та ідентифікаційного номера, а також техпаспорт, докази покупки і транспортну накладну.
 2. Підписання попередньої декларації.
 3. Визначення розміру платежів. Для розрахунку митної оплати використовуються 3 ключових складових: акциз, держмито і ПДВ.
 4. Підписання митної декларації. Документація подається до відповідних митних органів.
 5. Випуск автомобіля з території митного контролю. Після належного оформлення розмитнення авто з США вважається вдало завішеної. Далі машину відправляють в ваш населений пункт.

ТАРИФИ розмитнення автомобілів В УКРАЇНІ в 2021

З митним оформленням безпосередньо пов’язані ставки податків, які регулярно змінюються. Для бажаючих придбати американські іномарки ми пропонуємо ознайомитися з реальними тарифами на 2021 рік. Дані ставки можна використовувати, щоб попередньо встановити, скільки коштує розмитнення конкретного автомобіля з США.

ПДВ є статичним параметром і розраховується за формулою: ПДВ = 0,2 х S (митна вартість + держмито + акцизний збір). Даний податок не стосується електромобілів.

Мито на ввезення при розрахунку більшості авто з США складає 10% від загальної суми митної вартості машини. Винятки стосуються пасажирських автобусів на дизельному паливі і обсягом двигуна більше 5 л (ставка 20%), електричних автомобілів (0%) і нових іномарок з об’ємом двигуна понад 3 л (6%).

Розрахунок акцизного збору проводиться з урахуванням типу ТЗ. Розмір податку та вартість розмитнення авто з США в цілому залежить від віку машини, потужності і об’єму двигуна, а також виду палива. Акцизний збір розраховується за такою формулою: ставка х обсяг двигуна х вік автомобіля (число років, починаючи з наступного року після випуску, але не більше показника 15).

 • Для бензинових іномарок з двигуном об’ємом до 3000 см3 ставка становить 50 євро. Для таких же машин з об’ємом двигуна більше 3000 см3 – 100 євро.
 • Для машин з дизельним двигуном і обсягом до 3500 см3 встановлений тариф у 75 євро. Якщо об’єм двигуна понад 3,5 тис. См3, ставка становить 150 євро.

Щоб розрахувати вартість електричного авто з США, застосовується ставка акцизного збору в 1 євро за кВт / год (для машин, обладнаних тільки електродвигуном) і 100 євро за одиницю (для іномарок, що приводяться в рух виключно електромотором).


КАЛЬКУЛЯТОР розмитнення авто ІЗ США 2021

Складність обчислення митних платежів – реальна проблема для багатьох бажаючих стати власником іномарки. Ставки акцизних тарифів і мит постійно змінюються, а ПДВ регулярно скасовують і вводять знову. Щоб не плутатися в сумах, пропонуємо скористатися нашим калькулятором розмитнення авто з США. У ньому вже передбачені актуальні показники, що діють на сьогоднішній день.

Калькулятор розмитнення авто з США в Україні 2021.


ТЕРМІНИ розмитнення автомобілів ІЗ США

Митне оформлення багато в чому залежить від своєчасності подачі документів. Якщо ви оперативно надаєте нам документацію, процедура розмитнення триває від трьох днів до двох тижнів. На митне очищення, як правило, йде 7 робочих днів.


ДОКУМЕНТИ ДЛЯ розмитнення авто ІЗ США

Для розформування контейнера і митного оформлення машини вам необхідно надати:

 • особистий паспорт та ідентифікаційний номер одержувача автомобіля;
 • техпаспорт (Title);
 • документи про покупку (Invoice або Bill of Sale), надрукований митницею;
 • транспортну накладну (коносамент або Bill of Landing) з вашими даними;
 • документ про вартість перевезення;
 • наряд на розформування.

Перераховані документи є обов’язковими для розмитнення авто з США. Відсутність навіть одного з них зводить нанівець процедуру проходження митниці. У разі втрати або псування паперів необхідно їх відновити. При цьому існує ризик простою і, відповідно, отримання штрафу. Однак з брокерами ТБК «Інвекта» всі труднощі по плечу. Адже фахівці брокерської компанії готові самостійно зайнятися оформленням необхідної документації.


Складності при розмитненні авто із АМЕРИКИ в УКРАЇНІ

Найбільш часто виникають труднощі при самостійному оформленні та подачі пакету документів. З одного боку, все гранично просто. Однак практика показує, що неправильне заповнення декларації або подання не всієї експортної документації призводить до відмови і перенесення термінів розмитнення авто з Америки.

Ще з однією складністю стикаються щасливі власники іномарок на стадії сертифікації. Найпоширенішою причиною відмови є розбіжність американських і європейських вимог і норм. Наприклад, невідповідність може стосуватися відтінку фар. Щоб отримати сертифікат, необхідно замінити початкову оптику на аналогічну українським стандартам.

Таким чином, слід добре подумати, чи варта економія на послугах брокера вашого часу, сил і можливих штрафів. Адже звертаючись до нас, ви отримуєте гарантований супровід і швидке митне оформлення.


Завжди потрібно розмитнювати авто із США?

Відповідно до законодавства України процедура розмитнення обов’язкове для всіх транспортних засобів, що ввозяться з-за кордону. Недотримання цих приписів тягне для власника авто штрафи і перспективу конфіскації. Проте, з кожного правила є винятки. Наприклад, спільне володіння автомобілем іноземцем і громадянином України допускає експлуатацію без розмитнення авто з США, але тільки протягом 12 місяців. Також резидент іншої країни з правом проживання в Україні може їздити на нерозмитненої машині не більше одного року.

Як видно, виключення обмежені в часі і не допускають повноцінного володіння транспортом. Тому очевидно, що краще один раз узаконити право власності, ніж постійно переживати про наслідки неправомірного користування.

© 2021 Митно-брокерська контора ТОВ Інвекта · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено.