Відкрити меню послуг

Розмитнення авто З БІЛОРУСІ В УКРАЇНІ 2020


РОЗМИТНЕННЯ АВТО З БІЛОРУСІ В УКРАЇНІ 2020

Автомобілі з Білорусії користуються підвищеним попитом серед вітчизняних покупців по цілком зрозумілим причинам. Пригнати машину з Білорусії в Україну досить легко. А вигідне сусідство з Польщею, Латвією і Литвою дозволяє продавати автокари європейського походження. Висока якість місцевих дорожніх полотен є запорукою придбання транспортного засобу у відмінному технічному стані.

Таким чином, ввезення авто з Білорусії має ряд незаперечних переваг.

 • Близьке розташування з Україною.
 • Належність країн (покупця і продавця) до єдиної мовної групи.
 • Вигідне сусідство з європейськими державами.
 • Можливість вибору іномарок.
 • Відмінний технічний стан автомобілів.
 • Порівняно низька ціна покупки машин.

Додатковим бонусом виступає сусідство з Російською Федерацією з спрощеними торговими відносинами. Велика кількість недорогих транспортних засобів щорічно завозиться саме з Росії. А для наших співвітчизників це ще одна можливість купити якісні іномарки за доступною вартістю.ЧИ ПОТРІБНО розмитнювати АВТО З БІЛОРУСІ?

Якщо Ви хочете пригнати авто з Білорусії в Україну, уникнути процедури митного оформлення не вдасться. Однак справа того варта. Адже ціна машин із сусідньої країни, як правило, на 30-40% меньше, ніж вартість аналогічних моделей на українському ринку. Можливість реальної економії привертає вітчизняних покупців і мотивує відправитися за автомобілем.

Для тих, хто ставить за мету придбати машину з перших рук, існує безліч спеціалізованих сайтів. А після покупки Вас чекає процедура розмитнення авто з білоруською реєстрацією. Це складний процес, що вимагає підготовки певного пакету документів. Тому на даному етапі правильним рішенням є підключення фахівця – професійного брокера.

 • Компетентний представник досконально володіє юридичними знаннями і потрібной інформацією для швидкого і правомірного розмитнення машини з Білорусії.
 • Має багатий досвід в області митного оформлення і налагоджені зв’язки.
 • Здатний оперативно зібрати весь пакет документів і коректно їх заповнити.
 • Дає можливість власнику транспортного засобу суттєво заощадити сили, гроші і ресурси.

ОСОБЛИВОСТІ розмитнення БІЛОРУСЬКИХ АВТО в 2020 році

Після того, як зміни до Податкового та Митного кодексів вступили в силу, будь-який транспортний засіб, що ввозиться для особистого користування, можливо за умови відповідності екологічним нормам. Для вживаних машин застосовується стандарт «ЄВРО-2», а для нових – «ЄВРО-5».

Ввезення авто з РБ (Республіка Білорусь) супроводжується процедурою митного оформлення. Для її проходження (самостійно або за допомогою представника) Вам знадобляться наступні документи:

 • договір (інший документ), що підтверджує право власності або користування транспортним засобом;
 • технічний паспорт;
 • заповнений бланк української митної декларації;
 • документ, в якому позначена реальна ціна покупки;
 • копія білоруської декларації.

Щоб уникнути непередбачених ситуацій і незапланованих розтрат ми рекомендуємо звернутися до професійних брокерам. Фахівці в області митного оформлення можуть заочно зорієнтувати за вартістю, розрахувати всі суми обов’язкових платежів і підготувати повний пакет документів.

Скільки коштує розмитнення машини з Білорусі?

Кожен покупець або потенційний власник стурбований питанням, у скільки йому обійдеться митне оформлення транспорту. Пропонуємо самостійно розрахувати приблизну суму податків, яка складається з трьох обов’язкових частин.

 • Мито на ввезення. Стандартний розмір становить 10% від вартості авто, проте є винятки. Наприклад, в разі розмитнення автобуса з дизельним мотором об’ємом понад 5 л Вас чекає сплата 20% від ціни транспорту. Нові легкові автомобілі з об’ємом двигуна понад 3 л вимагають сплати мита в розмірі 5%, а електрокари не підлягають оподаткуванню цим податком.
 • Акцизний збір. Цей платіж розраховується в індивідуальному порядку і залежить від типу авто, обсягу і виду двигуна (бензиновий, дизельний, гібрид), віку машини. Для власників електромобілів даний платіж не передбачений (до 2022 року включно).
 • Податок на додану вартість. Платіж складає 20% від суми митної вартості, мита і акцизу. Його легко розрахувати за формулою: ПДВ = 20% х (реальна ціна авто + сума всіх обов’язкових платежів).

Також у вартість розмитнення авто з РБ (Республіка Білорусь) входять митні сплати, про розміри яких повідомляють в процесі оформлення. Слід зазначити, що досвідчений брокер може точно визначити остаточну суму, необхідну до сплати в кожному конкретному випадку.

© 2021 Митно-брокерська контора ТОВ Інвекта · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено.