Відкрити меню послуг

Митний супровід

МИТНИЙ СУПРОВІД КОМЕРЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Ведення зовнішньоекономічної діяльності передбачає регулярне взаємодія з митними органами. В процесі роботи часто виникають безпрецедентні ситуації, в яких може розібратися лише досвідчений брокер. До того ж постійні зміни в законодавстві вимагають докладних знань, вміння «тримати руку на пульсі».

Досвід і компетенція наших співробітників дають можливість безперешкодно подавати документи з урахуванням актуальних вимог. Дозволяють проводити митне оформлення в межах допустимих строків, не порушуючи природний ведення бізнесу з іноземними партнерами. Іншими словами, тільки кваліфікований представник здатний здійснити супровід митних процедур за всіма правилами в максимально стислі терміни.


ПРОФЕСІЙНИЙ МИТНИЙ СУПРОВІД

ТБК «ІНВЕКТА» надає повний митний супровід комерційної діяльності, тобто комплекс послуг з оформлення імпорту та експорту, митного очищення, реєстрації (митної акредитації), а також одноразові процедури зі складання або отримання документації, розрахунку митних платежів і т.п. Ми пропонуємо юридичне ведення справ, пов’язаних із зовнішньоекономічною діяльністю, а також обслуговування на рівні інформаційної підтримки і консультацій.

 • Представляємо Ваші інтереси в будь-яких структурних підрозділах митниці України.
 • Оформляємо разові угоди та регулярні поставки.
 • Маємо досвід роботи з різноманітними категоріями вантажу, а також різними обсягами товарів.
 • Здійснюємо повну митне очищення або надаємо послуги по супроводженню окремих етапів.
 • Завжди враховуємо особливості підприємств, їх бізнес-схеми і стратегії.
 • Застосовуємо на практиці виключно діючу базу нормативно-правових актів. Обізнані, які документи є актуальними навіть після внесення змін до законів.

ПРИВАБЛИВІСТЬ МИТНОГО СУПРОВОДУ

Брокери нашої компанії можуть самостійно вибрати оптимальний напрямок, необхідне для ефективної розмитнення. Дана опція характерна виключно для професіоналів, які мають досвід роботи з митними структурами. Схема узгоджується з клієнтом або, якщо це прописано в договорі, може реалізуватися без його відома, але в інтересах замовника.

Представники здатні оцінити ризики на стадії ознайомлення з категорією вантажу, з чим безпосередньо пов’язана мінімізація витрат на проведення митного оформлення. Клієнт, в свою чергу, застрахований від втрат. Адже брокери несуть відповідальність (матеріальну, кримінальну) в рамках законодавства і договору між сторонами. Представницькі повноваження тягнуть повноту відповідальності за коректність проведення нами будь-яких митних процедур.


ТАКИМ ЧИНОМ, ФАХІВЦІ ТБК «ІНВЕКТА»:

 • максимально ефективно організовують роботу;
 • обізнані про особливості ведення справ з митними структурами;
 • надають перелік необхідних документів відповідної форми і види (оригінал, ксерокопія, нотаріально завірена копія);
 • консультують клієнта напротязі всього періоду співробітництва;
 • несуть відповідальність, передбачену чинним законодавством.

МИТНИЙ СУПРОВІД ТОВАРІВ ТА ВАНТАЖІВ: ОСНОВНІ НАПРЯМКИ

З нашою допомогою можна оформити вантаж на митниці в імпортному або експортному режимах, вирішити комплексну задачу проходження товарів через кордон. Для цього ми організуємо попередню експертизу договорів клієнта, отримуємо дозвільну документацію, оцінюємо ризики і прораховуємо видаткову частину. При необхідності узгоджуємо кращі варіанти проходження через митницю.


ПОСЛУГИ, ЯКІ МИ НАДАЄМО:

 • Постановка на облік в митних органах (акредитація). Це обов’язкова процедура для всіх суб’єктів ЗЕД.
 • Отримання дозвільної документації. Кваліфіковані співробітники подають запит до відповідних органів і в стислі терміни отримують на руки пакет.
 • Підбір і присвоєння коду УКТ ЗЕД. Десятизначний номер, як спосіб ідентифікації, є обов’язковою частиною кожної продукції. Ми вивчаємо призначення конкретного продукту, матеріал виготовлення, мета його використання. Після цього підбираємо точний показник. Опція досить важлива. Адже правильно встановлений код звільняє від:
 • переплати;
 • паперової тяганини;
 • непорозумінь під час проходження контролю.
 • Підготовка зовнішньоекономічного договору. Кваліфіковані юристи складають грамотний контракт, в якому передбачають основні моменти і цілі, розкривають суть правових відносин, а також враховують нюанси для кожного клієнта окремо. Важливо, ми прописуємо не тільки істотні умови, а й висвітлюємо найвигідніші моменти для замовника. Послуга передбачає внесення правок (на вимогу іншої сторони, але з урахуванням інтересів клієнта), юридичний супровід під час підписання, укладення від Вашого імені.
 • Оформлення декларацій. Багаторічний досвід і знання «підводних каменів» дозволяє прописати в декларації потрібну і правильну інформацію. Виняток помилок під час оформлення дає гарантію швидкого і якісного проходженні будь-якої митної процедури.
 • Грамотне консультування та юридична підтримка. Тут мова йде про висвітлення кожного етапу проходження митного оформлення. Ви можете отримати вичерпну інформацію про категорії товару і подробиці його транспортування, а також дізнатися, який перелік документів потрібен для того чи іншого режиму. Ми розкриваємо тонкощі ведення справ, висвітлюємо зміни в законах, допомагаємо вибудувати оптимальний напрямок для проходження митного контролю.

МИТНЕ ОФОРМЛЕННЯ І РОЗРАХУНОК ПЛАТЕЖІВ

Окремим пунктом хочемо виділити послугу з митного оформлення. Тут фахівці супроводжують Вас незалежно від обраного режиму (експорт, реекспорт, імпорт, реімпорт, тимчасове ввезення або вивезення, транзит). Ми в деталях знайомі з особливостями кожної форми, тому готові запропонувати оперативне і якісне обслуговування.

Солідний досвід роботи в області митного оформлення посилок і товарів від фізичних осіб дає Вам можливість швидкого отримання (відправлення) вантажу. А знання особливостей розмитнення автомобілів дозволяє надавати митно-брокерські послуги максимально ефективно.

 • Ми виробляємо митне оформлення по Києву і області.
 • Діємо строго в рамках закону.
 • Організуємо міжнародні перевезення.
 • Оформляємо сертифікати походження, переміщення EUR
 • Отримуємо експертний висновок ТПП за вартістю товару.
 • Забезпечуємо зберігання і транспортування вантажу (в разі необхідності).

У комплекс послуг з митного супроводу входить здійснення розрахунку обов’язкових платежів: податків, зборів, мит. Ми можемо посприяти в самостійних обчисленнях або розрахувати суми відповідно до вимог законодавства.

Іншими словами, ТБК «ІНВЕКТА» завжди готова допомогти в будь-якому питанні, пов’язаному з митними процесами. Довіряйте професіоналам, а свого часу присвятіть розвитку і процвітають бізнесу!

© 2021 Митно-брокерська контора ТОВ Інвекта · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено.