Відкрити меню послуг

Акредитація на митниці в 2020

Акредитація на митниці – це початковий етап співпраці підприємства з митними органами. Суб’єкти, які здійснюють операції з товарами, зобов’язані стати на облік в митних органах *.

Іншими словами, пройти процедуру реєстрації (митної акредитації) та отримати підтверджуючий документ – виписку з реєстру осіб, які здійснюють операції з товарами (раніше – картка обліку суб’єкта зовнішньоекономічної діяльності (ЗЕД).

За допомогою цієї Виписки можна швидко і легітимно оформити вантажну митну декларацію та, відповідно, безперешкодно здійснити доставку товару з однієї країни в іншу.


Як відбувається реєстрація на митниці в Україні в 2020 р

Постановка на облік здійснюється одноразово:

 • на підставі звернення осіб або їх представників (брокерів);
 • при первинному провадженні такими суб’єктами операцій з товарами.

Щоб зареєструватися, необхідно подати заяву встановленого зразка в письмовому або електронному вигляді. І, якщо перший варіант складнощів не викликає, то електронна заява вимагає наявності надійних цифрових підписів з використанням посилених сертифікатів відкритих ключів. Іншими словами, дану процедуру краще довірити нам. Ми як компанія яка спеціалізується на послуги з акредитації на митниці – використовуємо відповідне програмне забезпечення.

Головною перевагою подачі заяви в електронному вигляді є швидкість заповнення, відправки, обробки даних і, відповідно, отримання суб’єктом господарювання Виписки з реєстру.


Чому варто звернутися до митно-брокерської компанії «Інвекта»

Багатьох цікавить питання, чи можна подати заяву в митні органи самостійно. Звичайно, можна, проте Ви не можете бути застраховані від помилок, які приведуть до повернення документів або, що гірше, відмови у взятті на облік.

В даному випадку ми пропонуємо:

 • Послуги компетентними фахівцями, які мають законні права на заняття брокерською діяльністю.
 • Грамотне і коректне заповнення заяви з використанням відомостей, що відповідає даним Державного реєстру фізичних осіб або Єдиного банку даних юридичних осіб.
 • Ретельне вивчення стану суб’єкта господарської діяльності, який здійснює операції з товарами, і перевірку на наявність процесу ліквідації.
 • Складання запиту до відповідних органів з метою встановлення факту реєстрації в митних структурах.
 • Контроль наявності записів у реєстрі у разі подання заяви про внесення змін.
 • Повторну подачу за наш рахунок, якщо виявлена ​​помилка з нашої вини.
 • Допомога в знятті з обліку.

Скориставшись послугами ТБК «Інвекта», Ви отримуєте Виписку з реєстру в найближчі дні, навіть не покидаючи офіс. Для цього Вам необхідно надати дані у відсканованому вигляді нам на електронну пошту: victor@customs-invecta.com.ua

Для юридичних осіб (і представництв іноземних суб’єктів господарської діяльності) це:

 • Найменування, код ЄДРПОУ, адреса реєстрації.
 • ПІБ, податкові номери, паспортні дані та номери телефонів керівника та співробітників, уповноважених для роботи з митними органами.

Для фізичних осіб – підприємців це:

 • ПІБ, податкові номери, паспортні дані та номери телефонів фізичної особи і співробітників, уповноважених для роботи з митними органами.

Всі заявки та облікові картки, необхідні для подачі в митницю для взяття на облік, ми підготуємо самі і відправимо Вам на підпис.

Після проходження процедури акредитації Ви отримаєте на руки оригінал Виписки з реєстру осіб, які здійснюють операції з товарами.

Якщо Ви хочете дізнатися вартість акредитації на митниці, або у Вас залишились інші питання, пов’язані з акредитацією в митниці, зверніться до нас – ми будемо раді Вам допомогти:

Спеціаліст:
victor@customs-invecta.com.ua
(068) 163-07-07 (Viber, WhatsApp)


Брокерські послуги передбачають вивчення, запит матеріалів в державних органах (на вимогу), грамотне складання заяви за допомогою програмного забезпечення, внесення змін до реєстру, ведення процедури зняття з обліку, отримання Виписки з реєстру та інші дії, які включають взаємодію з митними органами.

* Дані надані на підставі ст. 455 Податкового кодексу України, Наказу Мінфіну України від 15.06.2015 р № 552.

© 2021 Митно-брокерська контора ТОВ Інвекта · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено.