Відкрити меню послуг

Калькулятор розмитнення авто

Калькулятор розмитнення авто в Україні 2021.Для того, щоб легально їздити на імпортовану автомобілі, його потрібно обов’язково розмитнити. Даний процес передбачає сплату обов’язкових державних податків і зборів.

Як порахувати розмитнення авто? Відразу розрахувати ціну досить складно. Тому ми пропонуємо скористатися спеціальним сервісом у нас на сайті. За допомогою онлайн митного калькулятора легко розрахувати суму розмитнення, яка складається з таких платежів:

 • акцизного збору;
 • ввізного мита;
 • ПДВ.

Також у нас є стаття на тему: розмитнення авто з США в 2021. Там є і калькулятор розмитнення автомобіля з Америки.

Тарифи розмитнення авто в 2021 році

Скільки коштує розмитнення авто в Україні в 2020 році? Для проведення самостійних розрахунків вартості митного оформлення легкового авто, важливо знати:

 • вартість авто
 • вік авто
 • тип палива
 • розмір двигуна.

Дані параметри по-різному впливають на кінцеву ціну митного оформлення.

Розраховуємо розмір акцизу

Для визначення акцизного податку на легковий транспорт потрібно помножити базову ставку на кількість років машини і коефіцієнт двигуна. Показник останнього в даному випадку розраховується діленням об’єму циліндрів ДВС на 1000 см3. А базова ставка визначається за типом і обсягом двигуна:

 • 50 євро для машин з бензиновим двигуном об’ємом до 3000 см3;
 • 100 євро для автокарів з бензиновим двигуном об’ємом більше 3000 см3;
 • 75 євро для транспорту з дизельним двигуном об’ємом до 3500 см3;
 • 150 євро для іномарок з дизельним двигуном об’ємом понад 3500 см3.

Для багатьох не зрозумілим залишається питання розрахунку віку авто. Даний параметр визначається таким чином. Вік відповідає числу повних календарних років з року, який слідує за роком випуску, і до моменту визначення ставки податку.

Наприклад, для транспорту, який був в експлуатації до одного календарного року, показник дорівнює 1. Це ж правило поширюється на нові машини. А для ТЗ, на яких їздили 14 років, коефіцієнт становить 14.

Визначаємо розмір мита

Для фізичних осіб – покупців встановлено мито в розмірі 10% від митної вартості транспорту. Йдеться про ціну, яка визначається митними органами згідно з даними в інтернет-ресурсах, спеціальних каталогах і подібних джерелах.

При цьому зазначена сума, від якої відштовхуються митники, може не збігатися із зазначеною в договорі купівлі-продажу. Іншими словами, на кордоні можуть нарахувати середню ринкову вартість автомобіля, навіть якщо він був придбаний набагато дешевше.

Обчислюємо суму ПДВ

Останній обов’язковий платіж – податок на додану вартість, розраховується за формулою:
ПДВ = 20% х (митна вартість авто + акцизний податок + держ мито).

З урахуванням зазначених даних можна попередньо розрахувати розмір платежів, які супроводжують процесу розмитнення. Однак не варто забувати, що на цьому витратна частина не закінчується.

Після сплати податків покупцеві доведеться пройти сертифікацію і зареєструвати ТЗ в сервісному центрі МВС. У цьому органі встановлюється розмір збору до Пенсійного фонду (варіюється в діапазоні від 3% до 5% і залежить від ціни машини).

Завершує процес реєстрація транспорту, видача власнику документів та номерних знаків.

Брокери нашої фірми нададуть вам допомогу в розмитненні авто в Україні. Для цього ви можете отримати консультацію по телефону . Так само ви можете ознайомитися з процедурою та умовами митного оформлення авто в 2020 році в Україні.

 

© 2021 Митно-брокерська контора ТОВ Інвекта · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено.