Відкрити меню послуг

МИТНИЙ БРОКЕР «ІНВЕКТА» НАДАЄ МИТНО-БРОКЕРСЬКІ ПОСЛУГИ В КИЄВІ

Митний брокер України - це організація, від імені якої діють професійні агенти (представники), часто також іменовані брокерами. Вони надають усі послуги, пов'язані з декларуванням вантажів і транспортних засобів, що переміщуються через кордон України.

Митне оформлення товарів (у будь-якому режимі) - складна і багатоступенева процедура, що вимагає ґрунтовних знань в області податкового, міжнародного та митного права. Тут важливо вільно орієнтуватися в законодавчій базі, а також знати особливості роботи митних структур.

Послуги митного брокера

Потрібен митний брокер в Києві? - Ми готові:

Митний брокер Інвекта, знаходиться в реєстрі митних брокерів України. Даний реєстр містить інформацію про всіх митних брокерів України, які отримали дозвіл на здійснення митної брокерської діяльності.

ПРОПОНУЄМО ПОСЛУГИ МИТНОГО БРОКЕРА:

Компанія «ІНВЕКТА» спеціалізується на наданні будь-яких видів брокерських послуг юридичним (фізичним) особам, які займаються зовнішньоекономічною діяльністю.

Наша фірма надає послуги митного брокера в Київській області в усіх митних режимах: імпорт, реімпорт, експорт, реекспорт, транзит. Більш того, ми готові запропонувати комплексне обслуговування, яке охоплює переміщення вантажу зі складу постачальника і до кінцевого пункту призначення. Також Ви можете замовити рішення точкової завдання, такий як: розрахунок сум для розмитнення автомобіля, організація доставки та зберігання товару, реєстрація (акредитація) підприємства і т.д.

Протягом всього періоду співпраці наші фахівці надають безкоштовні консультації та пропонують юридичну підтримку.

ІНВЕКТА - ДОСЛІДНИЙ МИТНИЙ БРОКЕР В КИЄВІ

Наші фахівці мають великий досвід роботи. Тому готові розробити і запропонувати кращий варіант митного оформлення. Чи можемо підібрати перевірену логістичну компанію або знайти склад з оптимальними умовами для зберігання продукції.

Можете розраховувати на нас, якщо потрібно провести попередній юридичний аналіз угоди. Тут Вас чекає кваліфікована допомога і пропозиція варіантів реалізації завдання. Кожному клієнту, який звертається в компанію «ІНВЕКТА».

Ми гарантуємо відмінний сервіс без ризиків і проблем.

Договір з брокером: РОЛЬ І НЕОБХІДНІСТЬ

Основне завдання підписаного суб'єктом ЗЕД і брокером договору - бути правовою підставою, що визначає взаємні права та обов'язки. Іншими словами, завдяки укладеним контрактом клієнт отримує документ, який:

Таким чином, укладення договору з митно-брокерською конторою «ІНВЕКТА» - є важливою частиною партнерських відносин і захисним інструментом для клієнта. Тому угода підписується у всіх випадках.

При необхідності разом з основним контрактом суб'єкт ЗЕД надає брокеру доручення на право укладати певні угоди від його імені. Тут можуть бути передбачені інші повноваження, які узгоджуються на стадії обговорення обсягу роботи.

ЯКІ ПЕРЕВАГИ ДАЮТЬ ПОСЛУГИ МИТНОГО БРОКЕРА?

Митні брокери - професійні учасники відносин у сфері митного оформлення та декларування. Їх основне завдання - надавати кваліфіковану допомогу суб'єктам зовнішньоекономічної діяльності. Тому, звертаючись до досвідченого брокера, у Вас є такі переваги.

Митний брокер є з'єднувальним елементом в ланцюгу взаємовідносин суб'єкта ЗЕД та митного органу. Він грає важливу роль в розвитку зовнішньоекономічних зв'язків, а також несе відповідальність за правильність декларування товарів і транспортних засобів.

Переваги СПІВРОБІТНИЦТВА З ТБК «ІНВЕКТА»

Якщо вам потрібен митний брокер - звертайтеся до нас, і Ви отримаєте очевидні переваги.

Якщо Ви шукаєте надійного брокера в Києві або Київській області, хочете без проблем розмитнити вантаж, швидко отримати дозвільну документацію, ми відкриті до співпраці.

Компанія «ІНВЕКТА» готова взяти на себе вирішення будь-яких завдань і надати повний спектр митно-брокерських послуг. З нашою допомогою Ви легко побудуєте прибутковий бізнес і вийдете на новий рівень зовнішньоекономічних відносин!

Свіжі статті

КОНТАКТНА ФОРМА ДЛЯ ЗВ'ЯЗКУ

Напишіть нам! Ми швидко відповімо на Ваші запитання. Обов'язкові поля помічені *


© 2021 Митно-брокерська контора ТОВ Інвекта · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено.